Mogli Kalendarz adwentowy dla dzieci "przekąski z zimowego lasu", bio

Przekąski i pomysły do majsterkowania dla najmłodszych

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Opis

W dziecięcej dżungli już są Święta Bożego Narodzenia! Kalendarz adwentowy Mogli dzieci 24 przekąskami: wafle, ciasteczka, saszetki i batony sprawią, że oczekiwanie na przyjście Świętego Mikołaja będzie jeszcze słodsze. Dodatkowo kalendarz zawiera pomysły do majsterkowania.

Kalendarz zawiera również taśmę washi do dekoracji, kilka kredek woskowych, zestaw do rękodzieła "Weihnachtsstern" oraz arkusz naklejek. Po świętach rama kalendarza zamienia się w scenę teatralną za pomocą kleju i nożyczek.

Wszystkie przekąski Mogli są wykonane z najlepszych składników w jakości ekologicznej lub Demeter.

W kalendarzu zostały ukryte następujące przekąski: MOGLi wafle kakaowe, wafle kokosowe MOGLi, wafle cytrynowe MOGLi, MOGLi saszetka mango guawa, MOGLi saszetka jagoda i banan, MOGLi saszetka jabłko i cynamon, MOGLi saszetka gruszka i śliwka, MOGLi saszetka truskawka i jabłko, MOGLi saszetka kakao i banan, MOGLi saszetka rabarbar i malina, ciastka MOGLi kakaowe 50g, ciastka MOGLi kokosowe 50g, ciastka MOGLi pieczone jabłko 50g, ciastka korzenne MOGLi 50g, baton musli MOGLi, baton migdałowy MOGLi, batonik jabłko i cynamon MOGLi, kulki orkiszowe MOGLi.

Marki: Mogli
Pochodzenie: Niemcy
Informacje dla konsumentów - saszetki Mogli

ocen klientów po polski dla Mogli Kalendarz adwentowy dla dzieci "przekąski z zimowego lasu", bio

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Kalendarz adwentowy dla dzieci "przekąski z zimowego lasu", bio", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder